• Kontaktuj się z nami w : Pon - Sob 8.00 - 18.00
+48 787 505 505 biuro@tototo.pl
Konstytucji 3 Maja 4/6 66-300 Międzyrzecz

Oferta dla Biznesu

Fotowoltaika - Odnawialne źródło energii dla Twojej firmy

Instalacja fotowoltaiczna dla biznesu to darmowa "zielona" energia elektryczna, pokrywająca większą część zapotrzebowania firmy na prąd i dająca gwarancję obniżenia kosztów prowadzonej działalności w długim okresie.

Szybki Zwort z Inwestycji 

Właściwie dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, pozwoli wyprodukować energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące zużycie. Dzięki własnej elektrowni słonecznej, koszty poniesione na zakup paneli fotowoltaicznych, zwrócą się w bardzo krótkim czasie. Wyjątkową korzyścią dla przedsiębiorców jest możliwość sfinansowania inwestycji w formie leasingu, którego ratę - w całości - można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jest to świetny sposób na optymalizację obciążeń podatkowych każdej firmy.

 

Oszczędzasz i Zarabiasz! 

Oszczędzasz i zarabiasz! Zgodnie z Ustawą o OZE, energię wyprodukowaną w instalacji fotowoltaicznej, przedsiębiorcy mogą zużyć na potrzeby prowadzonej działalności. W przypadku wyprodukowania większej ilości energii, niż ta która jest niezbędna na bieżące zużycie zakładu, nadwyżka jest odsprzedawana do wybranego przedsiębiorstwa obrotu energią elektryczną.

Zestaw Start +

Sprawdź najpopularniejszy wybór Polskich firm do 10 KW

35 653

Darmowa Wycena 

Oszacuj koszty instalacji w Twojej firmie za pomocą kalkulatora fotowoltaicznego! 

Finansowanie inwestycji 

Podpisując umowę realizacji inwestycji z OZE- To To To, otrzymacie Państwo możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznej na korzystnych warunkach, w uproszczonej procedurze, za pomocą leasingu operacyjnego Santander Leasing.

Dzięki takiej formie finansowania, w połączeniu z tarczą podatkową, inwestycja może być spłacana z bieżącej produkcji enrgii, co przyniesie wymierne korzyści finansowe już w pierwszych miesiącach działania.

Gwarantowana niezawodność

  • 25 lat gwarancji producenta na wydajność ogniw fotowoltaicznych,
  • od 10 lat gwarancji produktowej na wady i usterki paneli fotowoltaicznej,
  • 5 lat bezpłatnej gwarancji na falownik z możliwością przedłużenia.